فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید پستی جدیدترین شكرپاش زورو zevro

خرید اینترنتی شكرپاش zevro

شكرپاش و نمک پاش zevro

خرید پستی جدیدترین شكرپاش زورو zevro

خرید ارزان شكرپاش zevro !!! از سری محصولات آشپزخانه ای امروز شکرپاش Zevro را به شما عزیزان معرفی می کنیم . شکرپاش جدید با بدنه طلقی شفاف مناسب برای نگهداری شکر ، نمک ، فلفل ، ادویه و . . . . . نیز بوده و دارای سه سری قابل تنظیم برای خروجی مواد می باشد . شما دوستان عزیز می توانید شکرپاش جدید Zevro را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی شکرپاش Zevro 

شکرپاش Zevro ارزان

کارکرد بوسیله اهرم کناری ظرف

قابلیت استفاده از دو طرف ظرف

طراحی شیک و باکلاس

قیمت فقط : ۱۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888خرید اینترنتی شكرپاش zevro

شكرپاش و نمک پاش zevro

فروش پستی شکرپاش Zevro

با هربار فشار دادن دکمه دستگاه می توانید مقدار مورد نیاز از محتویات داخل ظرف را در اندازه های ۱/۴ قاشق چایخوری ، ۱/۲ قاشق چایخوری و ۱ قاشق چایخوری تنظیم و به غذا و یا نوشیدنی خود اضافه کنید .

سبک ، کوچک و خوش دست

خرید اینترنتی نمک پاش Zevro

قیمت فقط : ۱۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید پستی شكرپاش zevro,جدیدترین شكرپاش zevro,خرید اینترنتی شكرپاش zevro,شكرپاش و نمک پاش zevro,خرید ارزان شكرپاش zevro,شکرپاش جدید Zevro,شکرپاش مخصوص جهیزیه,سفارش اینترنتی شکرپاش Zevro,شکرپاش Zevro ارزان,فروش پستی شکرپاش Zevro,خرید اینترنتی نمک پاش Zevro,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br