فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید پستی اسفنج فانتزي با طرح ميوه 2عددی

خرید اینترنتی اسفنج فانتزي با طرح ميوه

اسفنج فانتزي شستشوی ظروف

خرید اینترنتی اسفنج فانتزی طرح میوه ارزان

خرید ارزان اسفنج طرح ميوه ۲عددی !!! استفاده از اسفنج یا اسکاج نامرغوب و بی کیفیت مشکل خیلی از خانمهای خانه دار است . همه دوست دارند که هنگام ظرف شستن اسفنج مرغوب داشته باشند تا براحتی ظرف ها رو شسته و خوب کف کند . دیگر نگران شستن ظروف خود نباشید ..!!!  محصول بی نظیر امروز اسفنج طرح میوه است که این اسفنج با طراحی فانتزی و ۲ عددی برای اولین بار در آیریک مارکت عرضه می شود . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین اسفنج فانتزی میوه را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

اسفنج طرح میوه ارزان

خرید اسفنج میوه ای فانتزی

بهترین هدیه برای خانم های خانه دار

مناسب برای شستشوی ظروف و حتی شستشوی بدن

اسفنج فانتزی جدید کار لیف بدن را نیز برای شما انجام می دهد

۲ عدد اسفنج در هر بسته بندی و ارسال طرح بصورت رندوم

اسفنج فانتزی با طرح میوه دارای طرح های زیبا و متنوع در بسته بندی بهداشتی

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید پستی اسفنج فانتزي,اسفنج فانتزي طرح ميوه,خرید اینترنتی اسفنج ميوه ای,اسفنج فانتزي شستشوی ظروف,خرید ارزان اسفنج شستشو,اسفنج طرح ميوه ۲عددی,جدیدترین اسفنج فانتزی میوه,اسفنج طرح میوه ارزان,خرید اسفنج میوه ای فانتزی,اسفنج فانتزی جدید,خرید اسفنج مخصوص جهیزیه,اسفنج فانتزی مخصوص جهیزیه,خرید لوازم جهیزیه ارزان,

محصولات پیشنهادی :


br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br