فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید جدیدترین روبات خورشیدی ۶ کاره

خرید اینترنتی روبات خورشیدی ۶ کاره

روبات اسباب بازی خورشیدی ۶ کاره

خرید جدیدترین روبات خورشیدی ۶ کاره

خرید پستی روبات خورشیدی ۶ کاره !!! تا حالا فکرشو کردید که یک اسباب بازی بخرید که کودکان و نوجوانان شما علاوه بر بازی کردن یک تجربه علمی هم داشته باشند و خودشون در نوع بازیشون خلاقیت انجام دهند !!!! روبات خورشیدی ۶ کاره امکان ساخت ۶ روبات مختلف را دارد که همه با انرژی خورشیدی کار می کنند و نیازی به باتری ندارند . این کیت متشکل از قطعاتی است که طبق نقشه راهنما یکی از دستگاه های داخل آن را بر حسب انتخاب می سازید و سپس با استفاده از سلول های خورشیدی آن را به حرکت در می آورید . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین روبات خورشیدی ۶ تکه را از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت بصورت کاملا تضمینی خرید کرده و مبلغ آن را پس از دریافت کالا به مامور پست بدهید.

سفارش اینترنتی روبات خورشیدی ۶ کاره

روبات خورشیدی ۶ کاره ارزان

سرگرم کننده ترین و جذاب ترین اسباب بازی سال

در بسته بندی شکیل و زیبا

لذت خلاقیت ، تجربه علمی و تولید انرژی را به بچه ها هدیه کنید

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

خرید اینترنتی روبات خورشیدی ۶ کاره

روبات اسباب بازی خورشیدی ۶ کاره

خرید اینترنتی اسباب بازی خورشیدی ۶ کاره

با روبات خورشیدی فرزندان شما امکان اختراع یک وسیله سولار را دارند که با نیروی محرک خورشیدی به حرکت در می آید و بچه ها یک کار علمی جذاب را تجربه خواهند کرد .

روبات خورشیدی ۶ کاره یک اسباب بازی آموزشی برای سنین ۳ سال به بالاست و می تواند هدیه ای ماندگار و به یادماندنی برای فرزندان شما باشد .

روبات ۶ کاره به رنگ سبز بوده و کیت ها و نوع اسباب بازی ها مختلف در تصاویر مشخص است

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:جدیدترین روبات خورشیدی ۶ کاره,خرید روبات خورشیدی ۶ کاره,روبات اسباب بازی خورشیدی ۶ کاره,خرید اینترنتی روبات خورشیدی ۶ کاره,روبات خورشیدی ۶ کاره ارزان,سفارش اینترنتی روبات خورشیدی,خرید اینترنتی اسباب بازی خورشیدی,جذاب ترین اسباب بازی سال,روبات ۶ کاره خورشیدی,ربات خورشیدی ۶ کاره,روبات خورشیدی ۶کاره اصل,روبات خورشیدی آموزشی,اسباب بازی آموزشی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br