فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ارزان جدیدترین پارچ تصفیه آب یزد گل

خرید اینترنتی پارچ تصفیه آب خانگی

پارچ تصفیه آب ۳ لیتری یزد گل

خرید ارزان جدیدترین پارچ تصفیه آب یزد گل

خرید پستی پارچ آب تصفیه دار خانگی !!! از آنجایی که املاح اضافه و شن در آب شهرها زیاد شده استفاده از آب سالم و تصفیه شده یکی از دغدغه های مردم کشور است که خرید دستگاه های تصفیه آب هم هزینه زیادی به همراه دارد . پارچ تصفیه آب خانگی با ظرفیت ۳ لیتر از رسوب گذاری دستگاه ها جلوگیری کرده ، و بهترین آب آشامیدنی قابل مصرف را برای شما آماده می کند . پارچ تصفیه آب کلر و ناخالصی های آلی ، رنگ و بو را جذب و باکتری ها را از بین می برد و دارای رزین تبادل یون ها نیز می باشد . شما دوستان عزیز می توانید جدیدترین پارچ تصفیه آب خانگی را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی پارچ تصفیه آب

پارچ تصفیه آب ارزان

تصفیه خانگی آب توسط پارچ تصفیه دار جدید که دارای ترکیب عالی تأیید شده در صنایع بهداشتی و غذایی می باشد .

دارای ذغال فعال

قیمت فقط : ۵۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزد گل

خرید اینترنتی پارچ تصفیه آب خانگی یزد گل

با پارچ جدید یخ های زلال و شفاف داشته باشید

جرم و برخی از فلزات سنگین را کاهش می دهد

مناسب برای استفاده در یخچال منزل و یا در گردش و سفر

قیمت فقط : ۵۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید ارزان پارچ تصفیه آب,جدیدترین پارچ تصفیه آب,پارچ تصفیه آب یزد گل,خرید اینترنتی پارچ تصفیه آب,پارچ تصفیه آب ۳ لیتری,پارچ تصفیه آب خانگی,پارچ تصفیه آب ارزان,سفارش اینترنتی پارچ تصفیه آب,پارچ آب تصفیه دار خانگی,خرید پستی پارچ تصفیه آب,دستگاه تصفیه شکل پارچ,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br