فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید پستی گوش پاک کن هوشمند Swab Smart

خرید اینترنتی گوش پاک کن هوشمند Swab Smart

گوش پاک کن چرخشی هوشمند

گوش پاک کن هوشمند Swab Smart

خرید ارزان گوش پاک کن فانتزی !!! خیلی از مردم بعد از حمام کردن از گوش پاک کن استفاده می کنند تا جرم داخل گوش را خارج و گوش را تمیز کنند ، اما می دانید که با استفاده از گوش پاک کن های فعلی جرم بیشتر به داخل گوش هدایت می شود و به مرور بیشتر شده که باید توسط پزشک شستشوی گوش انجام شود . اما شما می توانید با گوش پاک کن خلاقانه و جادویی Swab Smart براحتی جرم گوش را از آن خارج کنید . گوش پاک کن هوشمند جدید دارای یه سری مارپیچ و منعطف بوده و زمانی که درون گوش قرار می‌گیرد با چرخاندن آن به سمتی که مشخص شده است به سادگی جرم داخل گوش را به بیرون هدایت می‌کند. شما عزیزان می توانید جدیدترین گوش پاک کن جادویی را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

فروش ویژه گوش پاک کن هوشمند Swab Smart

گوش پاک کن هوشمند ارزان

دارای ۱۶ عدد سری گوش پاک کن جهت تمیز کردن گوش

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

گوش پاک کن چرخشی هوشمند

گوش پاک کن فانتزی

گوش پاک کن جرم گیر گوش

حراج گوش پاک کن هوشمند چرخشی

هر بسته Swab Smart شامل موارد زیر است:

یک عدد دسته سواب  هوشمند

۱۶ عدد سواب یکبار مصرف هوشمند

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی گوش پاک کن,گوش پاک کن هوشمند Swab Smart,حراج گوش پاک کن هوشمند,گوش پاک کن هوشمند چرخشی,جدیدترین گوش پاک کن جادویی,گوش پاک کن فانتزی,گوش پاک کن جرم گیر گوش,گوش پاک کن چرخشی جرم گیر,گوش پاک کن هوشمند جرم گیر,

محصولات پیشنهادی :


br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br