فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید پستی فن اسپری آب Water Spray Fan

خرید اینترنتی جدیدترین پنکه اسپری آب

پنکه اسپری دار آبی کوچک

خرید پستی فن اسپری آب Water Spray Fan

خرید ارزان فن اسپری آب کوچک !!! با وجود گرمی هوا نیاز به یک کولر یا پنکه همراه داریم تا کمی از گرمی هوا بکاهد . فن اسپری آب کوچک همراه دارای پره های منعطف بوده و با یک عدد باتری کار می کند . پنکه اسپری دار آبی قابلیت اضافه کردن راحت آب و یخ جهت خنکی بیشتر را دارد و در سه رنگ آبی ، قرمز و سبز عرضه می شود . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین فن اسپری آب را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی فن اسپری آب

فن اسپری آب ارزان

ترکیبی از ۳ وسیله «فن»، «آب‌پاش» و «کولر»

اسپری پنکه‌دار آب مناسب برای کسانی که ساعت های زیادی زیر آفتاب به کار مشغولند .

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

پنکه اسپری دار آبی کوچک

فن اسپری آب ارزان

فروش پستی اسپری پنکه دار آبی

قابل استفاده در منزل ، محل کار ، سفر ، کوهنوردی و . . .

دقت کنید این وسیله ابتدا یک پنکه است بعد یک آب‌پاش! بنابراین تصور نکنید می‌بایست مدام اسپری کرد تا خنک شد. کافی است این وسیله را روشن کنید تا پنکه آن شروع به کار کند؛ در خیلی از مواقع خنکای پنکه کافی است و نیازی به اسپری کردن نیست.

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید پستی فن اسپری آب,فن اسپری آب Water Spray Fan,خرید اینترنتی پنکه اسپری دار آب,جدیدترین پنکه اسپری آب,فن اسپری آب ارزان,سفارش اینترنتی فن اسپری آب,پنکه اسپری آب ارزان,اسپری پنکه‌دار آب,خرید ارزان فن اسپری آب,پنکه اسپری دار آبی کوچک,اسپری آب پنکه دار,پنکه اسپری آب کوچک,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br