فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید پستی عینک دودی چنل 48054 CHANEL

خرید عینک دودی چنل ۴۸۰۵۴ CHANEL

عینک آفتابی طرح چنل

1753_1434109964

خرید پستی عینک آفتابی جدید CHANEL !!! در تابستان داغ و گرمی که پیش رو داریم از چشمان خود محافظت کنید با جدیدترین عینک آفتابی طرح چنل.  عینک اسپرت چنل دارای شیشه های دودی ضد خش با استاندارد جهانی uv 400 می باشد.فریم بسیار شیک و پرطرفدار.شما دوستان می توانید عینک ارزان و زیبای چنل ۴۸۰۵۴ را از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و پس از تحویل کالا مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

خرید اینترنتی عینک دودی شانل مدل ۴۸۰۵۴

در میان دوستان خود بدرخشید

چشمان شما لایق بهترینهاست…

قیمت فقط : ۳۰,۰۰۰ تومان !!  ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

     اول کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامو پست بدهید

خرید پستی

1753_14341124201753_14341103261753_1434116441

خرید ارزان عینک آفتابی chanel

 

قیمت فقط : ۳۰,۰۰۰ تومان !!  ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

     اول کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامو پست بدهید

خرید پستی

کلمات کلیدی:جدیدترین عینک آفتابی طرح چنل,عینک ارزان و زیبای چنل ۴۸۰۵۴, خرید پستی عینک,خرید اینترنتی عینک,عینک ارزان,عینک چنل,عینکchanel,عینک جدید,عینک اسپرت,عینک دودی,عینک آفتابی,خرید ارزان عینک آفتابی chanel,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br