فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید پستی دستگاه موخوره گیر پرومکس PROMAX

خرید اینترنتی دستگاه موخوره گیر پرومکس PROMAX

دستگاه رفع موخوره PROMAX

دستگاه موخوره گیر پرومکس

خرید ارزان دستگاه موخوره گیر PROMAX !!! موخوره یکی از بدترین آسیب هایی است که به موها وارد میشه و این مشکل برای کسانی که موهای بلندی دارند بیشتر هست که معمولا خانم ها با موخوره به موهای خود آسیب می زنند . برای حل این مشکل باید سر موها را بچینید تا موخوره برطرف بشه . ما دستگاه موخوره گیر پرومکس را به شما پیشنهاد می کنیم که با برق مستقیم و شارژر کار کرده و نوک موهای شما را می چیند و از طول آن ها کم نمی کند . شما عزیزان می توانید جدیدترین دستگاه موخوره گیر پرومکس را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی دستگاه رفع موخوره پرومکس

دستگاه موخوره گیر ارزان

دستگاه موخوره گیر پرومکس با روشی آسان تر، سریع تر و مطمئن تر از قیچی عمل کرده و موخوره های موهای آسیب دیده را می چیند. برای رهایی از مو خوره دیگر نیازی به کوتاه کردن موها نیست.دستگاه مو خوره گیر پرومکس نوک موها را می چیند، اما طول موها را کاهش نمی دهد.

قیمت فقط : ۱۸۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستگاه موخوره گیر PROMAX

دستگاه رفع موخوره PROMAX

حراج دستگاه رفع موخوره PROMAX

مشخصات کلی :

مدل : PROMAX REF-2359

قابل شستشو

قابلیت شارژ مجدد

یک بار مصرف

نوعدو موتوره

جنس جعبه مقوایی ضخیم و مقاوم

جنس بدنه محصول پلاستیک فشرده ، متراکم و محکم

مناسب برای موهای بلند (بیشتر از ۶ سانتیمتر)

قیمت فقط : ۱۸۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستگاه درمان موخوره

دستگاه موخوره گیر پرومکس اصل

فروش ویژه دستگاه موخوره گیر پرومکس اصل

این دستگاه اصلی و باتضمین کار میباشد و هم با برق مستقیم و شارژ کار میکند و قسمتی از دستگاه که کار موخوره گیری را انجام میدهد قابل شستشو میباشد به این معنی که  از دستگاه جدا شده و میتوانید بدونه اینکه هیچ آسیبی به دستگاه برسه کامل با آب شستشو نمایید

قیمت فقط : ۱۸۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:دستگاه موخوره گیر پرومکس,دستگاه موخوره گیر PROMAX,حراج دستگاه رفع موخوره,دستگاه موخوره گیر پرومکس اصل,دستگاه موخوره گیر ارزان,دستگاه رفع موخوره پرومکس,جدیدترین دستگاه موخوره گیر,دستگاه رفع موخوره PROMAX,خرید اینترنتی دستگاه موخوره گیر,از بین بردن موخوره,دستگاه درمان موخوره,دستگاه رفع وز وز مو,راه درمان موخوره,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br