فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید عینک سه بعدی آناگیف اصل 3d

خرید عینک سه بعدی آناگیف ۳d

خرید عینک سه بعدی ۳dخرید عینک سه بعدی آناگیف 3d

 

عینک سه بعدی آناگیف!!آناگیف یکی از انواع مدل عینک سه بعدی می باشد که یک طرف ازشیشه آن رنگ قرمز و طرف دیگر رنگ آبی می باشد.حتما شما هم در فروشگاه ها یا تبلیغات مختلف عینک های سه بعدی با قیمت ارزان را دیده اید اما متاسفانه این عینک ها دارای کیفیت و استاندارد لازم برای وضوح تصاویر سه بعدی نمی باشند و تقلبی به حساب می آیند اما ما برای شما عینک سه بعدی اصل ساخت انگلستان را تهیه کرده ایم که دارای استانداردهای لازم وضوح سه بعدی بسیاربالایی است.به همراه عینک ۳d آناگیف یک درایور سه بعدی ساز کامپیوتر وهمچنین یک بازی و فیلم سه بعدی بسیار زیبا برای شما ارسال می شود.شما می توانید عینک سه بعدی اصل را از فروشگاه آیریک مارکت بصورت کاملا تضمینی خرید کرده و مبلغ ان را پس از دریافت کالا به مامور پست بدهید.

خرید پستی عینک سه بعدی ۳d

همراه با درایور سه بعدی ساز کامپیوتر

بازی و فیلم هیجان انگیز

قیمت فقط : ۹,۸۰۰ تومان !!  ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

 اول کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ ان را به مامو پست بدهید

خرید پستی

خرید عینک سه بعدی آناگیف 3d

خرید اینترنتی عینک سه بعدی ۳d

لذت فیلم های سه بعدی را در خانه تجربه کنید

هیجان تصاویر و فیلم های سه بعدی

نکته قابل توجه در مورد این عینک ها این است شما می توانید با نصب درایور سه بعدی (مخصوص همه کارت گرافیک های کامپیوتری) و با داشتن عینک سه بعدی  تمام بازی را به صورت کاملا سه بعدی (مجازی) دنبال کنید و از بازی های کامپیوتری بیشتر لذت ببرید. تجربه استفاده از عینک های سه بعدی بسیار بسیار لذت بخش و تعجب بر نگیز برای کاربران میباشد.

قیمت فقط : ۹,۸۰۰ تومان !!  ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

 اول کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ ان را به مامو پست بدهید

خرید پستی

کلمات کلیدی :خرید عینک آناگیف ,خرید عینک سه بعدی ۲۰۱۳, خرید عینک سه بعدی اصل, خرید آناگیف اصل ,خرید عینک سه بعدی آناگیف, خرید پستی عینک اناگیف, خرید عینک ۳d ,خرید عینک آناگیف ۳d,خرید بازی سه بعدی, خرید فیلم سه بعدی

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br