فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ست قالب پیراشکی و سمبوسه 2 تایی

خرید اینترتی ست قالب پیراشکی و سمبوسه

قالب پیراشکی و سمبوسه جدید

خرید ست قالب پیراشکی و سمبوسه 2 تایی

خرید ارزان ست ۲ تایی قالب پیراشکی و سمبوسه !!! یکی از غذاهای خوشمزه که خیلی از ما دوست داریم پیراشکی است ولی خب بیشتر ما به غذاهای بیرون اعتماد نداریم و دوست داریم پیراشکی ، سمبوسه و حتی کلوچه را خودمان در منزل درست کنیم تا از سلامت آن مطمئن باشیم و لذت یک آشپزی دلچسب را هم تجربه کنیم . محصول جالب و کاربردی امروز ست ۲ تایی قالب پیراشکی و سمبوسه است که با آن براحتی سمبوسه ، کلوچه و پیراشکی را قالب گیری کرده و سپس بپزید . قالب پیراشکی جدید ساخته شده از جنس PVC و در دو سایز مختلف عرضه می شود . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین ست قالب پیراشکی را با قیمت باورنکردنی و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

خرید پستی ست قالب پیراشکی و سمبوسه ۲ تایی

ست قالب پیراشکی ارزان

قالب پیراشکی و سمبوسه در دو سایز مختلف

سایز کوچک : ۷ * ۷ * ۲ سانتیمتر

سایز بزرگ : ۸ * ۸ * ۲ سانتیمتر

قالب پیراشکی دارای دسته برای برداشتن قالب و بستن آن

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

خرید اینترتی ست قالب پیراشکی و سمبوسه

قالب پیراشکی و سمبوسه جدید

خرید اینترنتی قالب سمبوسه

فروش ارزان قالب پیراشکی

فروش ست قالب پیراشکی و سمبوسه

ست قالب پیراشکی ۲تایی

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید پستی ست قالب پیراشکی,ست قالب پیراشکی و سمبوسه,قالب پیراشکی و سمبوسه ۲ تایی,خرید اینترتی قالب پیراشکی,قالب پیراشکی و سمبوسه جدید,ست قالب پیراشکی ارزان,ست ۲ تایی قالب پیراشکی,خرید ارزان قالب پیراشکی,جدیدترین ست قالب پیراشکی,خرید اینترنتی قالب سمبوسه,فروش ارزان قالب پیراشکی,فروش قالب پیراشکی و سمبوسه,ست قالب پیراشکی ۲تایی,قالب پیراشکی مخصوص جهیزیه,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br