فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید دستگاه ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker

خرید اینترنتی ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker

دستگاه ماست ساز برقی

دستگاه ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker

خرید ارزان دستگاه ماست ساز برقی !!! از قدیم در ایران مرسوم بوده که ماست را در منزل درست می کردند که هم طعم خوبی داشت و هم کیفیت ولی خب اینکار سختی های خاص خودش را هم داره به همین منظور امروز شما را با دستگاه ماست ساز الکتریکی آشنا می کنیم . ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker با بدنه داخلی تمام استیل ضد زنگ به راحتی برای شما ماست درست کرده و بسته به سرد یا گرم بودن شیر آماده شدن ماست طول میکشد . در ادامه نحوه درست کردن ماست را به شما توضیح خواهیم داد . شما دوستان عزیز می توانید جدیدترین دستگاه ماست ساز برقی را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی دستگاه ماست ساز الکتریکی

دستگاه ماست ساز برقی ارزان

بسته به سرد یا گرم بودن شیر آماده شدن ماست طول میکشد ( شیر سرد ۸ تا ۹ ساعت و شیر گرم ۵ تا ۶ ساعت )

کارکرد آسان و سریع

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستگاه ماست ساز برقی

حراج دستگاه ماست ساز برقی

نحوه کار با دستگاه ماست ساز الکتریکی :

شما می توانید شیر را هم سرد و هم گرم داخل ظروف شیشه ای بریزید ، کمی مایه ماست به آن اضافه کرده و در آن را گذاشته ، نشانگر یادآوری بر روی زمان اتمام کار دستگاه تنظیم نمایید تا بدانید چه زمانی کار دستگاه تمام می شود و دستگاه را روشن کنید . هنگامی که کار دستگاه تمام شد ظرف ها را از دستگاه خارج نمایید و در یخچال بگذارید و اجازه دهید تا کاملاً سرد شود . شما می توانید با این ماست ساز ، ماست میوه ای نیز درست کنید به این صورت که باید میوه مورد نظر را هنگامی که می خواهید ظرف ها را به یخچال منتقل کنید به آن اضافه نمایید .

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

جدیدترین دستگاه ماست ساز برقی

ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker

خرید پستی دستگاه ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker

مشخصات دستگاه ماست ساز برقی :

ابعاد : ۱۶*۲۴ سانتیمتر

توان ۱۵ وات

ظرفیت : ۱ لیتر

کارکرد با جریان برق ۲۲۰-۲۴۰ ولت

وزن : ۸۰۰ گرم

بدنه داخلی تمام استیل

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید دستگاه ماست ساز الکتریکی,دستگاه ماست ساز الکتریکی Yogurt Maker,ماست ساز Yogurt Maker,دستگاه ماست ساز برقی,خرید اینترنتی دستگاه ماست ساز,خرید ارزان ماست ساز الکتریکی,حراج دستگاه ماست ساز الکتریکی,جدیدترین دستگاه ماست ساز برقی,دستگاه ماست ساز برقی ارزان,دستگاه درست کردن ماست,دستگاه ماست درست کن,دستگاه ماست ساز خانگی,خرید ماست ساز خانگی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br