فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید جدیدترین تابلو شنی سایز بزرگ Sand Picture

خرید ارزان تابلو شنی رومیزی Sand Picture

تابلو پایه دار شن روان بزرگ

تابلو شنی سایز بزرگ

خرید پستی تابلو شنی متحرک بزرگ !!! تا حالا تابلوهای متحرک با تصاویر متغیر را دیده اید؟!! تابلو شنی سایز بزرگ Sand Picture با جنس پایه MDF دارای شن های رنگی بوده که در مایع و هوای داخل تابلو شناور گردیده و با چرخش تابلو باعث بوجود آمدن اشکال و تصاویر زیبا و منحصر بفرد می شوند . Sand Picture از جدیدترین نسل تابلوها بصورت رومیزی و پایه دار است که با هر بار چرخش ۱۸۰ درجه ای آنها می توان شاهد ایجاد تصویری جدید و جذاب بود . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین تابلو شنی رومیزی را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

حراج تابلو شنی سایز بزرگ Sand Picture

تابلو شنی رومیزی ارزان

دارای پایه و با قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه و ایجاد تصاویر متحرک وجدید و زیبا

سرعت ریزش شن ها که با میزان هوای داخل تنظیم می شود، در صورت بستن شکل حاصله مؤثر است گویی که سرعت، مفهومی غیر نیوتونی پیدا می‌کند.

تصویر ایجاد شده زیبا حاصل بازی ذرات است

قیمت فقط : ۴۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

تابلو شنی رومیزی Sand Picture

تابلو شنی سایز بزرگ Sand Picture

تابلو شنی متحرک بزرگ

حراج تابلو شنی پایه دار بزرگ Sand Picture

مشاهده چگونگی سرازیر شدن ذرات شن معلق در تابلو انرژی و روحیه ای وصف ناپذیر خواهد داشت .

ابعاد تابلو : ۲۲*۳۲ سانتیمتر

رنگ قاب : قهوه ای و مشکی

تابلو جادویی شنی سایز بزرگ

قیمت فقط : ۴۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی تابلو شنی,جدیدترین تابلو شنی پایه دار,تابلو شنی Sand Picture,حراج تابلو شنی پایه دار,سفارش اینترنتی تابلو شنی,تابلو شنی رومیزی ارزان,تابلو با شن متحرک,تابلو شنی معلق,تابلو پایه دار شن روان,خرید ارزان تابلو شنی,قاب شنی Sand Picture,تابلو جادویی شنی,تابلو شنی سایز بزرگ,تابلو شنی بزرگ Sand Picture,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br