فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید جداکننده مرغی سفیده از زرده تخم مرغ

خرید اینترنتی جداکننده سفیده از زرده تخم مرغ

جداکننده مرغی زرده تخم مرغ

خرید جداکننده مرغی سفیده از زرده تخم مرغ

خرید پستی جداکننده مرغی سفیده از زرده تخم مرغ !!! برای پختن کیک نیاز به جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ داریم ولی جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ کاری بسیار دشوار است بخصوص برای شیرینی فروشی ها که هر روز برای پخت کیک باید این کار رو انجام دهند . محصول جالبی که به شما معرفی می کنیم جداکننده سفیده از زرده است که شکل مرغ طراحی شده و بدون ضربه زدن به زرده ابتدا سفیده را در ظرفی جداگانه ریخته و بعد می توانید زرده را از آن جدا کنید . شما دوستان عزیز می توانید جداکننده سفیده از زرده تخم مرغ را با قیمت باورنکردنی و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

جداکننده سفیده از زرده ارزان

خرید ارزان جداکننده سفیده از زرده

جداکننده مرغی سفیده

بسیار مناسب برای شیرینی پزی ، قنادی ها ، کافی شاپ ها ، هتل ها

شما در منزل برای درست کردن کیک و یا استفاده های دیگر به این وسیله کاربردی نیاز پیدا می کنید

قیمت فقط : ۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

جداکننده مرغی زرده تخم مرغ

جداکننده سفیده مخصوص شیرینی پزی

فروش ارزان جداکننده سفیده

وسیله ای برای جدا کردن سفیده و زرده تخم مرغ

جداکننده سفیده قنادی

جداکننده سفیده مخصوص شیرینی پزی

قیمت فقط : ۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید جداکننده مرغی سفیده,جداکننده مرغی سفیده از زرده,جداکننده سفیده از زرده ارزان,جداکننده مرغی سفیده,خرید اینترنتی جداکننده سفیده از زرده تخم مرغ,خرید اینترنتی جداکننده سفیده از زرده تخم مرغ,خرید ارزان جداکننده سفیده,جداکننده زرده تخم مرغ,خرید جداکننده مرغی,فروش ارزان جداکننده سفیده,جدا کردن سفیده و زرده,جداکننده سفیده قنادی,جداکننده سفیده شیرینی پزی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br