فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی چرخ کن دستی سبزیجات خشک

خرید پستی چرخ کن دستی سبزیجات خشک KINDER

چرخ کن و آسیاب دستی سبزیجات

چرخ کن دستی سبزیجات خشک

خرید ارزان چرخ کن دستی سبزیجات خشک !!! حتماً برای شما هم پیش اومده که در منزل هنگام غذا پختن سبزیجات خشکی که نیاز دارید آماده نباشه و زمان زیادی برای درست کردن از شما بگیره ، اما راه حل ساده ای برای شما داریم !!! با چرخ کن و آسیاب کن دستی جدید آیریک مارکت شما براحتی انواع سبزیجات و گیاهان دارویی را چرخ یا آسیاب کرده و وقت شما گرفته نخواهد شد !! چرا که در کمتر از ۳۰ ثانیه عمل خرد کردن را انجام می دهد . چرخ کن دستی سبزیجات ساخته شده از تیغه بسیار تیز فولادی و ضد زنگ بوده ، دارای وزن و حجم کم و سبک می باشد و در ماشین ظرفشویی نیز قابل شستشو است . شما نازنینان می توانید جدیدترین چرخ کن دستی سبزیجات را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

چرخ کن دستی ارزان

خرید پستی آسیاب کن دستی سبزیجات

مناسب هر آشپزخانه ایرانی

دارای تیغه فولادی تیز و ضد زنگ

در کمتر از ۳۰ ثانیه سبزیجات و گیاهان دارویی را خورد کنید

قابل استفاده برای خرد کردن و آسیاب کردن ادویه ، فلفل سیاه و …..

قیمت فقط : ۱۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

خرید پستی چرخ کن سبزیجات ارزان

خرید اینترنتی چرخ کن دستی سبزیجات

خرید جدیدترین چرخ کن دستی

فروش پستی چرخ کن دستی

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

فروش لوازم خانگی ارزان

قیمت فقط : ۱۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی چرخ کن دستی,چرخ کن دستی سبزیجات,چرخ کن و آسیاب دستی سبزیجات,خرید پستی چرخ کن دستی,چرخ کن سبزیجات خشک,چرخ کن سبزیجات KINDER,خرید ارزان چرخ کن سبزیجات,جدیدترین چرخ کن دستی,چرخ کن دستی ارزان,خرید پستی آسیاب کن سبزیجات,خرید جدیدترین چرخ کن,فروش پستی چرخ کن دستی,چرخ کن سبزیجات ارزان,آسیاب کن دستی ارزان,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br