فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی پکیج پایه مبل 8 تایی

خرید پستی پکیج پایه مبل و صندلی

پایه مبل پلاستیکی ۸ تایی

خرید اینترنتی پکیج پایه مبل 8 تایی

خرید ارزان پکیج پایه مبل جدید !!! یکی از مشکلاتی که باعث خراب شدن فرش ها میشه فشار و جایی هستش که پایه مبل و صندلی بر روی فرش ایجاد میکند . با استفاده از پایه مبل جدید که از امروز به شما عرضه می کنیم دیگر نگران خراب شدن و جا انداختن پایه مبل ها روی فرش نباشید . پکیج پایه مبل شامل ۸ عدد پایه شفاف مناسب برای هر نوع پایه گرد و مربعی بوده و جلوگیری از ساییدگی ، خراش افتادن به پا و جلوگیری از سر خوردن مبل می کند . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین پکیج پایه مبل را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی پکیج پایه مبل

پکیج پایه مبل ارزان

بادوام با نصب آسان بدون نیاز به چسب

پایه نگهدارنده مبل مانع از سر خوردن مبل ها بر روی سرامیک و ….. میشه

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

پایه مبل پلاستیکی 8 تایی

خرید ارزان پکیج پایه مبل

فروش پستی پایه نگهدارنده مبل ۸ تایی

مناسب برای انواع پایه های مربعی و گرد

محافظت از پایه ها در برابر ساییدگی و خراش

محافظت از فرش

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی پکیج پایه مبل,پکیج پایه مبل ۸ تایی,سفارش اینترنتی پکیج پایه مبل,پکیج پایه مبل ارزان,جدیدترین پکیج پایه مبل,نگهدارنده پایه مبل,خرید ارزان پکیج پایه مبل,پایه مبل پلاستیکی ۸ تایی,خرید پستی پکیج پایه مبل,پکیج پایه مبل و صندلی,پایه نگهدارنده مبل,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br