فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی شلف دیواری طرح درخت

خرید ارزان شلف دیواری طرح درخت

شلف دیواری درختی شیک

خرید اینترنتی شلف دیواری طرح درخت

خرید پستی شلف دیواری طرح درخت !!! اینروزها استفاده از شلف ها و باکس های دیواری برای قرار دادن تزئینات دکوری بسیار پرطرفدار بوده و همانطور که قبلا باکس های دکوری در رنگ های مختلف را به شما معرفی کردیم امروز هم شلف دیواری درختی را عرضه خواهیم کرد . شلف دیواری طرح درخت از جنس PVC درجه یک و ضد آب ساخته شده و با طراحی زیبای دایره ای دارای یک طبقه به طول ۲۲ سانتیمتر می باشد . شما عزیزان می توانید جدیدترین شلف دیواری درختی را از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت بصورت کاملا تضمینی خرید کرده و مبلغ آن را پس از دریافت کالا به مامور پست بدهید.

سفارش اینترنتی شلف دیواری طرح درخت

شلف دیواری درختی ارزان

بسیار سبک با قابلیت نصب آسان

قیمت فقط : ۳۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

شلف دیواری درختی شیک

حراج شلف دیواری درختی

جنس PVC

ضد آب

طول ۲۲ سانتیمتر

قطر ۳۳ سانتیمتر

تک رنگ سفید

قیمت فقط : ۳۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی شلف دیواری,شلف دیواری طرح درخت,حراج شلف دیواری درختی,سفارش اینترنتی شلف دیواری,شلف دیواری درختی ارزان,خرید ارزان شلف دیواری,شلف دیواری درختی شیک,طبقه دیواری طرح درخت,طاقچه دیواری طرح درخت,جدیدترین شلف دیواری درختی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br