فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی دستگاه تردکن مارینیتور Marinator

خرید ارزان دستگاه تردکن مارینیتور Marinator

دستگاه تردکن گوشت برقی

دستگاه تردکن مارینیتور

خرید پستی دستگاه تردکن مارینیتور !!! تا حالا شده دوست داشته باشید گوشت گوسفند ، ماهی ، مرغ و . . . . را ترد کرده و با طعمی متفاوت درست کنید !!! دستگاهی که امروز به شما پیشنهاد می کنیم برای ترد کردن انواع گوشت کاربرد دارد . کارکرد دستگاه تردکن مارینیتور به این صورت است که شما گوشت را با ادویه ها و آغشتنیهای مورد نظر خود داخل ظرف مخصوص آن ریخته ظرف را بر روی پایه ی آن قرار داده و با زدن یک دکمه دستگاه شروع به کار کرده و پس از ۹ دقیقه با ایجاد خلاء داخل محفظه و سپس چرخش موجب میشود بافتهای گوشت از هم باز شده و مواد افزودنی شما در کمتر از ۹ دقیقه کاملا به خورد گوشت برود . شما عزیزان می توانید جدیدترین دستگاه تردکن برقی را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی دستگاه تردکن مارینیتور

دستگاه تردکن مارینیتور ارزان

مناسب برای درست کردن و ترد کردن انواع گوشت ، کباب ها ، استیک ، ماهی و بسیاری غذاهای دیگر

این دستگاه باعث می شود که شما غذای خوشمزه تری را در زمان کمتری درست کنید

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستگاه تردکن گوشت برقی

دستگاه تردکن گوشت مارینیتور

حراج دستگاه تردکن گوشت مارینیتور

نحوه کارکرد :

عملکرد این دستگاه به این صورت است که تکه های شسته شده مرغ را با مخلوطی از پودر مرینت و آب داخل مخزن مرینیتور  ریخته و پس از روشن نمودن ، دستگاه شروع به حرکت چرخشی به مدت ۹ دقیقه می کند که این عمل باعث طعم دار شدن تکه های مرغ میشود.
محصول ۹ minute marinator با ایجاد خلاء داخل محفظه و سپس چرخش موجب میشود بافتهای گوشت از هم باز شده و مواد افزودنی شما در کمتر از ۹ دقیقه کاملا به خورد گوشت برود.
همچنین کارکرد این محصول باعث می شود که عمر فراورده های گوشتی شما چندین روز افزایش پیدا کنند.

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستگاه تردکن Marinator

جدیدترین دستگاه تردکن برقی

فروش ویژه تردکن گوشت مارینیتور

یکی از دستگاه های مورد نیاز در تولید مرغ کنتاکی

با تردکن مارینیتور متفاوت از بقیه غذا درست کنید

قابل استفاده در منزل ، کافی شاپ ، رستوران و فست فودها

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی دستگاه تردکن مارینیتور,خرید اینترنتی دستگاه تردکن Marinator,دستگاه تردکن مارینیتور Marinator,تردکن گوشت مارینیتور,حراج دستگاه تردکن گوشت,حراج دستگاه تردکن مارینیتور,سفارش اینترنتی دستگاه تردکن,دستگاه تردکن مارینیتور ارزان,دستگاه تردکن مرینیتور,جدیدترین دستگاه تردکن برقی,دستگاه تردکن گوشت برقی,خرید ارزان دستگاه تردکن مارینیتور,دستگاه تردکن گوشت و مرغ,دستگاه تردکن ۹ دقیقه ای,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br