فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی دستگاه بافت مو Glam twirl

خرید پستی دستگاه بافت مو Glam twirl

دستگاه بافت مو Glam twirl(گلم تورل)

خرید اینترنتی دستگاه بافت مو Glam twirl

خرید ارزان دستگاه بافت مو Glam twirl !!! داشتن موهای زیبا حق شماست . آیا شما هم دوست دارید که موهای خود را ببافید و در مهمانی ها و مجالس بدرخشید ؟!! دستگاه بافت مو جدید گلم تورل ۲ شاخه بوده و شما می توانید براحتی و خیلی سریع موهای خود را ببافید ، بسته بندی کنید و زیباتر شوید . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین دستگاه بافت مو را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی دستگاه بافت مو Glam twirl

دستگاه بافت مو Glam twirl ارزان

بهترین زمان استفاده از دستگاه بافت مو هنگامی است که شما از حمام آمده اید و موهای خود را خشک و اتو کردید سپس از دستگاه بافت مو استفاده کنید .

جهت بهتر انجام شدن کار قبل از استفاده از دستگاه موهای خود را شانه بزنید و در زمان استفاده به موها ژل بزنید که بهتر  و زیباتر حالت بگیرند .

استفاده آسان در زمان کوتاه

دارای ۲ عدد شاخه بافت مو

قیمت فقط : ۴۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

خرید پستی دستگاه بافت مو Glam twirl

فروش پستی دستگاه بافت مو Glam twirl

 ویژگی های کلیدی :

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدستگاه بافت مو Glam twirl(گلم تورل)

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای ۲ شاخه بافت مو

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngقابلیت بهم تابیدن و بافتن موها

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngقابلیت بسته بندی کردن موها

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای مهره های درخشان و رنگارنگ جهت بستن مو

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای دفترچه راهنمای استفاده

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای بیش از ۱۰۰ مدل بافته شده آماده جهت الگو برداری

قیمت فقط : ۴۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستگاه بافت مو Glam twirl(گلم تورل)

سفارش پستی دستگاه بافت مو گلم تورل

 مراحل کار با دستگاه بافت مو گلم تورل :
– موهای تمیز را اتو کنید : بهتر است هنگامی که موهایتان را به تازگی شسته‌اید و تمیز کرده‌اید، از این دستگاه برای حالت دادن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است حمام نرفته‌اید، از این دستگاه استفاده نکنید چون موهایتان آسیب می‌بینند.
۲- سشوار بکشید : پس از صاف و یک دست کردن موهایتان با اتوی مو، روی آن ها سشوار بکشید. ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار، از باد سرد آن استفاده کنید. این کار موهای شما را براق‌تر می‌کند و در عین حال چون از باد گرم سشوار استفاده نکرده‌اید، باز هم به نفع سلامت موهایتان کار کرده‌اید.
۳- پیش از‌ آن شانه کنید : برای این که راحتتر موهایتان را حالت دهید، پیش از استفاده از دستگاه، موهایتان را شانه کنید.حتما قبول دارید که حالت دادن موهای شانه شده بسیار راحت‌تر از موهای نامرتب و درهم است.
۴- شب بهتر از صبح : بهتر است شب به حمام بروید و موهایتان را بشویید و تمیز کنید و سپس آنها را با دستگاه ببافید و به رختخواب بروید، چون این کار موجب می‌شود صبح موهای زیباتری داشته باشید. اگر با موهای خیس و نامرتب بخوابید، صبح روز بعد باید مدت بیشتری را برای حالت دادن موهایتان  صرف کنید.
۵- از ژل استفاده کنید : برای این که موهایتان بهتر حالت بگیرند، هر بخشی از آن را که می‌خواهید ببافید، ژل بزنید، این کار موجب می‌شود موهایتان بهتر حالت بگیرند و زیبا و براق نیز به نظر بیایند.

قیمت فقط : ۴۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:دستگاه بافت مو Glam twirl,خرید اینترنتی دستگاه بافت مو,سفارش اینترنتی دستگاه بافت مو,دستگاه بافت مو Glam twirl ارزان,دستگاه بافت مو گلم تورل,دستگاه بافتن موها,خرید پستی دستگاه بافت مو,جدیدترین دستگاه بافت مو,خرید ارزان دستگاه بافت مو,دستگاه بافت مو کودکان,دستگاه بافت مو جدید,گلم تورل Glam twirl,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br