فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی خامه ریز لوکس

خرید پستی خامه ریز لوکس

خرید خامه ریز ۸ سر

خرید اینترنتی خامه ریز لوکس

خرید ارزان خامه ریز لوکس ترکیه ای !!! قبلا در فروشگاه آیریک مارکت برای پختن کیک به سلیقه خودتان قالب کیک مربعی و قالب کیک دایره ای را پیشنهاد کردیم . برای تزئین کیک و ریختن خامه بر روی کیک نیاز به خامه ریز دارید . خامه ریز جدید LUX ساخت شرکت لوکس ترکیه محصولی با کیفیت و بینظیر برای ریختن خامه روی کیک است . خامه ریز لوکس دارای ۸ سر مختلف برای خامه ریزی بوده که می توانید از آن ها برای کیک ، شیرینی ، حلوا ، ژله و . . . استفاده کنید . خامه ریز لوکس در بسته بندی اصلی ارسال خواهد شد . شما نازنینان می توانید جدیدترین خامه ریز ارزان را با قیمت باورنکردنی و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

خرید خامه ریز ارزان

خامه ریز لوکس ترکیه ای

خامه ریز کیک

مناسب برای شیرینی فروشی ها ، کافی شاپ ها و هتل ها

دارای ۸ سر مختلف

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

خرید پستی خامه ریز لوکس

خامه ریز قنادی ارزان

فروش ارزان خامه ریز

فروش خامه ریز لوکس

خامه ریز مخصوص شیرینی فروشی

خامه ریز قنادی ارزان

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی خامه ریز لوکس,خرید پستی خامه ریز لوکس,خرید خامه ریز ۸ سر,خرید ارزان خامه ریز,خامه ریز لوکس ترکیه ای,خامه ریز جدید,جدیدترین خامه ریز ارزان,خرید خامه ریز ارزان,خامه ریز کیک,فروش ارزان خامه ریز,فروش خامه ریز لوکس,خامه ریز مخصوص شیرینی فروشی,خامه ریز قنادی ارزان,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br