فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی جرم گیر توالت سنگ پایی pumice

خرید ارزان جرم گیر توالت سنگ پایی pumice

جرم گیر توالت مدل سنگ پایی

جرم گیر توالت سنگ پایی pumice

خرید پستی جرم گیر توالت سنگ پایی !!! همانطور که می دانید سنگ پا از سنگ های آتشفشانی که به بیرون پرتاب شده و سرد شده اند بوجود می آید . در قدیم از سنگ پا برای جرم زدایی و چربی زدایی ظروف استفاده میشده و بعد وارد چرخه صنعت و زیبایی م شود . محصول جدید امروز جرم گیر توالت و دستشویی pumice است که در آن از خاصیت سنگ پا استفاده می شود به گونه ای که بدون هیچگونه مواد شیمیایی می توانید زنگ زدگی ، آهک ، لکه ها و رسوبات را از توالت ، سنگ دستشویی و روشویی را بزدایید ، فقط کافیست جرم گیر سنگ پایی pumice را به سطوح بصورت ملایم بسایید . شما عزیزان می توانید جدیدترین جرم گیر توالت سنگ پایی را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

حراج جرم گیر توالت سنگ پایی pumice

جرم گیر توالت سنگ پایی ارزان

مناسب برای تمیز کردن کاشی ، سرامیک ، سنگ دستشویی و روشویی

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

جرم گیر توالت مدل سنگ پایی

جرم گیر سنگ پایی pumice

جرم گیر توالت طرح سنگ پا

سفارش اینترنتی جرم گیر توالت سنگ پایی pumice

ساینده ملایم برای شستشو لکه ها از کاشی و سرامیک

حذف زنگ زدگی ، آهک ، لکه و رسوبات

ابعاد : ۱۳*۴*۴ سانتیمتر

قیمت فقط : ۲۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی جرم گیر توالت سنگ پایی,جرم گیر توالت سنگ پایی pumice,خرید ارزان جرم گیر سنگ پایی,جرم گیر توالت مدل سنگ پایی,سفارش اینترنتی جرم گیر سنگ پایی,حراج جرم گیر توالت سنگ پایی,جرم گیر توالت سنگ پایی ارزان,جدیدترین جرم گیر توالت سنگ پایی,خرید پستی جرم گیر توالت,جرم گیر توالت طرح سنگ پا,جرم گیر سنگ پایی پومیک,جرم گیر دستشویی سنگ پایی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br