فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی جدیدترین آسیاب دستی قهوه

خرید جدیدترین آسیاب دستی قهوه

آسیاب قهوه دسته چوبی

1806_1438463256

خرید پستی دستگاه هاون قهوه کوب !!! همانطور که می دانید قهوه یکی از محبوبترین نوشیدنی های جهان می باشد که در بیشتر کشورها جز نوشیدنی های روزانه جهت تسکین اعصاب و رفع خستگی است. آسیاب دستی قهوه ساز به شما کمک می کند که دانه های قهوه را خودتان آسیاب کرده و از نوشیدن آن لذت ببرید. از مزایای آسیاب قهوه دسته چوبی نسبت به آسیاب های برقی می توان به عمر بیشتر آن اشاره کرد.شما عزیزان می توانید جدیدترین آسیاب قهوه کوب را از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید.

خرید ارزان هاون دستی قهوه

از مزایای آسیاب‌ چوبی بودن بدنه و اجزای آن می باشد  و تمیز کردن آن‌ها راحت تر از تمیز کردن آسیاب‌های برقی است. هم‌چنین با وجود قیمتِ پایین‌تر، آسیاب‌های دستی عمر طولانی‌تری دارد.

خرد کردن یکجا جهت ۶ فنجان قهوه

قیمت فقط : ۴۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

88881806_1438455840

فروش ارزان هاون دستی قهوه

روش‌های زیادی برای آسیاب کردن دانه‌های قهوه در دنیا وجود دارد. قدیمی‌ترین روش مخصوص آسیاب کردن هاونِ قهوه‌کوب Mortar and Pestle است. هاونِ قهوه خردکن از یک ظرف مستحکم و یک دسته هاون تشکیل شده است. یکی از ابزارهای اندکی جدیدتر که در سال‌های دور توسط اعراب و ترک‌های خاورمیانه استفاده می‌شد آسیاب دستی Manual Mill یا آسیاب ترک Turkish Mill است که از تیغه‌ها یا دندانه‌هایی ساخته شده‌اند که به کمک نیروی بازو کار می‌کنند.

قیمت فقط : ۴۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

88881806_14384585381806_1438461963

خرید ارزان آسیاب قهوه در آیریک مارکت

این مدل آسیاب برای آسیاب کردن مقدار کمی قهوه بسیار مناسب است. نحوه کار با آن‌ بسیار ساده می باشد . داخل آسیاب تیغه یا دندانه‌هایی از جنس فلز وجود دارد که به کمک دسته‌ی باریکی به حرکت در می‌آیند و دانه‌های قهوه را که داخل مخزن قرار دارند آسیاب می‌کنند.  این آسیاب‌ علامتی بر روی خود دارد که تعیین کننده اندازه درشتی یا ریزی پودر شدن قهوه می باشد .

قیمت فقط : ۴۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید ارزان آسیاب,فروشگاه اینترنتی آسیاب ارزان,آسیاب قهوه,هاون قهوه,آسیاب دستی قهوه,فروش هاون اینترنتی,هاون قهوه کوب,آسیاب دسته چوبی,خرید ارزان آسیاب قهوه در آیریک مارکت,فروش ارزان هاون دستی قهوه,خرید ارزان هاون دستی قهوه,فروش ارزان با تخفیف,جدیدترین آسیاب قهوه کوب,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br