فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی بستنی ساز زوکو ZOKU

خرید ارزان لیوان بستنی ساز زوکو ZOKU

جدیدترین بستنی ساز زوکو

بستنی ساز زوکو ZOKU

خرید پستی لیوان بستنی ساز ZOKU !!! با شروع فصل گرما خوردن بستنی بسیار زیادتر شده و چه بهتر که بتونیم خودمون در منزل بستنی و شیک با طعم دلخواه درست کنیم . بستنی ساز زوکو دارای یک لیوان ، یک قاشق مخصوص بوده که لیوان بستنی ساز داخل یک لیوان دیگر قرار خواهد گرفت . قسمت داخلی لیوان بستنی ساز زوکو Zoku را دورن فریزر گذاشته و بعد از چند ساعت از فریزر خارج و لیوان را در قسمت نگهدارنده لیوان پایه قرار می دهیم سپس نوشیدنی دلخواه را داخل آن ریخته و ۴ دقیقه صبر کنید سپس با قاشق بستنی را از دیواره جدا کرده و میل کنید . شما عزیزان می توانید جدیدترین لیوان بستنی ساز خانگی را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی بستنی ساز زوکو ZOKU

لیوان بستنی ساز زوکو ارزان

رنگبندی بنفش و آبی

با بستنی ساز زوکو براحتی و در سریعترین زمان در منزل بستنی با طعم دلخواه خودتان درست کنید .

قیمت فقط : ۱۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

لیوان بستنی ساز زوکو ZOKU

حراج بستنی ساز زوکو ZOKU

توضیحات مربوط به بستنی ساز زوکو ZOKU :

قسمت داخلی لیوان بستنی ساز زوکو Zoku را دورن فریزر گذاشته و بعد از چند ساعت از فریزر خارج و لیوان را در قسمت نگهدارنده لیوان پایه قرار می دهیم نوشیدنی دلخواه را در آن می ریزیم این نوشیدنی هر چیزی می تواند باشد از انواع آبمیوه ها گرفته تا قهوه سرد ، شیر و … بعد به مدت ۴ دقیقه صبر می کنیم بعد از آن با قاشق پلاستیکی که همراه لیوان بستنی ساز زوکو است مواد را از دیواره لیوان جدا می کنیم تا شیک مورد نظرمان آماده شود شما به راحتی یک بستنی خانگی با طعم مورد علاقه خود می توانید درست کنید که کاملا سالم و بهداشتی می باشد و از خوردن آن لذت کافی را می برید .

قیمت فقط : ۱۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی بستنی ساز زوکو,بستنی ساز زوکو ZOKU,بستنی ساز لیوانی زوکو,بستنی ساز لیوانی فانتزی,بستنی ساز خانگی,لیوان بستنی ساز خانگی,بستنی ساز کودکان,حراج بستنی ساز زوکو,لیوان بستنی ساز زوکو ارزان,جدیدترین لیوان بستنی ساز خانگی,جدیدترین بستنی ساز زوکو,لیوان بستنی ساز ZOKU,خرید ارزان بستنی ساز زوکو,لیوان مخصوص بستنی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br