فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی باکس مسافرتی غذا چند تکه

خرید ارزان ظرف غذای مسافرتی لانچ باکس

ظرف غذای مسافرتی ۴ تکه

ظرف غذای مسافرتی ارزان

خرید اینترنتی ظرف غذای مسافرتی Lunch Box !!! قبلاً ظرف غذاهای کاربردی و عالی را به شما عزیزان عرضه کردیم و استقبال بینظیری هم داشتیم مثل ظرف غذای دو طبقه لانچ باکس ، ظرف غذای یک طبقه لانچ باکس و ظرف غذای برقی کارینو . امروز هم ظرف غذای مسافرتی چند تکه جدیدی را به شما عرضه می کنیم که براحتی می توانید آن را برای سفر ، گردش و کوهنوردی استفاده کنید . باکس غذای مسافرتی ساخته شده از فولاد و پلاستیک و شامل یک ظرف غذا ، یک ظرف سوپ هر کدام ۳۰۰ میلی لیتر و یک قاشق و یک فنجان می باشد . شما عزیزان می توانید جدیدترین ظرف غذای مسافرتی را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

خرید پستی باکس غذای مسافرتی

ظرف غذای مسافرتی ارزان

ساخته شده از بدنه مقاوم و محافظ در برابر گرما و سرما

مناسب جهت نگهداری انواع غذا و مایعات

قیمت فقط : ۴۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

خرید ارزان ظرف غذای مسافرتی لانچ باکس

خرید اینترنتی باکس مسافرتی غذا چند تکه

سفارش اینترنتی ظرف غذای مسافرتی ۴ تکه

مشخصات کلی ظرف غذای مسافرتی :

یک ظرف غذا ۳۰۰ میلی لیتری

یک ظرف سوپ ۳۰۰ میلی لیتری

یک فنجان

یک قاشق

جنس : فولاد و پلاستیک

کم حجم و سبک

قیمت فقط : ۴۸,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی باکس مسافرتی غذا,باکس مسافرتی غذا چند تکه,ظرف غذای مسافرتی ۴ تکه,خرید ارزان ظرف غذای مسافرتی,ظرف غذای مسافرتی لانچ باکس,سفارش اینترنتی ظرف غذا,حراج ظرف غذای مسافرتی,ظرف غذای مسافرتی ارزان,خرید پستی باکس غذا,جدیدترین ظرف غذای مسافرتی,خرید اینترنتی ظرف غذا,ظرف غذای مسافرتی Lunch Box,ظرف غذای مسافرتی قمقمه ای,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br