فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اینترنتی آویز حوله و دستمال کابینتی HOMER

خرید ارزان آویز حوله و دستمال کابینتی HOMER

پایه حوله و دستمال کابینتی هومر

آویز حوله و دستمال کابینتی HOMER

خرید پستی آویز حوله کابینتی HOMER !!! برای آویزان کردن حوله ، دستکش و دستمال رولی در آشپزخانه نیاز به استفاده به آویز کابینتی مخصوص است که امروز جدیدترین آویز نگهدارنده حوله و دستمال را به شما عزیزان عرضه می کنیم . آویز حوله و دستمال کابینتی HOMER از جنس پلاستیکی درجه یک با امکان خارج کردن میله وسطی و قراردادن دستمال کاغذی رولی ، وسیله ای برای در دسترس داشتن دستمال و حوله در آشپزخانه با رنگ های متنوع و بسته ۲ عددی می باشد . شما دوستان عزیز می توانید جدیدترین پایه حوله و دستمال کابینتی را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی جا حوله ای کابینتی HOMER 

جا حوله ای کابینتی ارزان

بسیار سبک و بدون اشغال فضای اضافی

قابل نصب بر روی انواع لبه کابینت

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

پایه حوله و دستمال کابینتی هومر

حراج آویز حوله و دستمال کابینتی هومر

عرضه شده در بسته ۲ عددی

آویز حوله و دستمال رولی بر لبه کابینتی هومر

جا حوله ای آویز کابینتی

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی پایه حوله کابینتی,پایه حوله و دستکش کابینتی,جا حوله ای کابینتی HOMER,آویز حوله کابینتی HOMER,خرید ارزان پایه حوله کابینتی,پایه حوله کابینتی هومر,پایه مخصوص حوله و دستمال رولی,سفارش اینترنتی جا حوله ای HOMER,جدیدترین پایه حوله و دستمال کابینتی,پایه نگهدارنده حوله کابینتی,خرید جا حوله ای کابینتی ارزان,حراج پایه حوله کابینتی,پایه نگهدارنده حوله و دستمال,جا حوله ای آویز کابینتی,آویز حوله و دستمال رولی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br