فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر امریکن فرمولا

خرید اینترنتی اسپری پنچرگیر american latest formula

اسپری پنچرگیری لاستیک امریکن فرمولا

 اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر

خرید ارزان اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر !!! دیگران نگران پنچر شدن لاستیک ماشین خود در جاده ها نباشید !!! با اسپری پنچرگیری امریکن فرمولا هر زمان که در جاده تایر ماشین شما پنچر شد می توانید با وصل کردن اسپری فرمولا توسط شیلنگ مخصوص آن به سری لاستیک هم لاستیک را پنچرگیری کرده هم آن را باد می کند تا شما در مدت ۱۰ تا ۱۵ روز بتوانید با خیال راحت ماشین را به آپاراتی ببرید . شما دوستان نازنین می توانید اسپری پنچرگیری تایر اصل را به صورت کاملاً تضمینی فقط و فقط از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی اسپری پنچرگیری خودکار لاستیک

اسپری پنچرگیری تایر ارزان

محصول اورجینال و اصل را از ما خریداری نمایید

کارکرد اسپری به این صورت است که پس از اسپری شدن در تایر، سوراخ های ایجاد شده تا حداکثر به قطر ۵ میلیمتر در تایر و تیوب را پر کرده و سپس از خود گازی خنثی و غیر قابل اشتعال ازاد می کند که موجب باد شدن تایر ظرف چند ثانیه می شود (قابل استفاده برای انواع تایرها، تیوب دار – بدون تیوب (تیوب لس) و برای انواع خودروها سواری سبک و موتورسیکلت) .

قیمت فقط : ۱۲,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

اسپری پنچرگیری لاستیک امریکن فرمولا

حراج اسپری پنچرگیری تایر اصل

نحوه استفاده از اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر american latest formula:

۱ – حتی الامکان عامل ایجاد پنچری (شیشه – میخ و …) را از روی تایر بردارید، قبل از استفاده اسپری را ۱ تا ۲ دقیقه بخوبی تکان دهید.

۲ – اگر هوا سرد است اسپری را با مالش دست یا گرفتن مقابل بخاری خودرو گرم کنید.

۳ – شیلنگ سر محصول را به سر سوزن تایر ببندید.

۴ – درب محافظ سر محصول را بردارید و حتما آنرا واژگون کنید.

۵ – دکمه سر اسپری را فشار دهید و تا باد شدن کامل تایر اینکار را انجام دهید، پس از اینکار تایر در جا باد شده و شما قادر به حرکت هستید اما برای پخش شدن کامل مواد داخل تایر۶ الی ۹ کیلومتر خودرو را به حرکت درآورید تا اسپری، محل پنچر شده را ترمیم کند، مواد وارد شده به داخل تایر بخاطر حرکت و فشار خودرو بطرف محل پنچر شده حرکت کرده و آنرا مسدود می کند.

قیمت فقط : ۱۲,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

اسپری پنچرگیری تایر اصل

اسپری پنچرگیری خودکار لاستیک

فروش ویژه اسپری پنچرگیری و بادکننده

نکات مهم بعد از استفاده از اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر:

۱ – پس از رسیدن به اولین آپاراتی باد تایر را تا حد استاندارد تنظیم کنید.

۲ – هنگام تنظیم باد مقداری هوا را به داخل تایر تزریق کنید تا بعلت چسبنده بودن مواد تزریق شده به داخل تایر، والو (سوزن) تایر بسته نشود.

۳ – پس از عمل پنچرگیری با این اسپری تقریبا ۱۰- ۱۵ روز فرصت دارید تا تایر پنچر شده را به روش معمول پنچرگیری نمایید، در این فرصت زیاد حتما به یک آبادی یا آپاراتی خواهید رسید.

قیمت فقط : ۱۲,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اسپری پنچرگیری تایر,اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر,اسپری پنچرگیری امریکن فرمولا,حراج اسپری پنچرگیری تایر,اسپری پنچرگیری تایر اصل,سفارش اینترنتی اسپری پنچرگیری,اسپری پنچرگیری تایر ارزان,اسپری پنچرگیری خودکار لاستیک,اسپری پنچرگیر american latest formula,اسپری پنچرگیری تایر اورجینال,اسپری پنچرگیر لاستیک ماشین,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br