فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ارزان چاى ساز و قهوه ساز اتومات جنوا

خرید اینترنتی چاى ساز و قهوه ساز جنوا Genova

چاى ساز و قهوه ساز جنوا

چاى ساز و قهوه ساز اتومات جنوا

خرید پستی چاى ساز و قهوه ساز جنوا !!! امروز برای کسانی که به نوشیدن قهوه ، چایی و دمنوش علاقه دارند یک محصول شگفت انگیز پیشنهاد می کنیم . چاى ساز و قهوه ساز اتومات جنوا وسیله ایست که براحتی آبجوش را داخل آن ریخته سپس چای ، قهوه و یا …. را به آن اضافه کنید به محض قرار دادن روی هر سایز فنجان یا لیوان خیلی زود دمنوش و یا قهوه فیلتر شده شما آماده می شود . شما عزیزان می توانید جدیدترین چای ساز و قهوه ساز جنوا را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی قهوه ساز جنوا

چای ساز جنوا ارزان

جنس شیشه درجه یک

دارای فیلتر صاف کننده و بدون چکه

کارکرد بصورت اتوماتیک

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

چاى ساز و قهوه ساز جنوا Genova

جدیدترین چای ساز و قهوه ساز جنوا

چاى ساز و قهوه ساز جنوا

حراج چای ساز و قهوه ساز جنوا

آبجوش را داخل ظرف محصول ریخته سپس دمنوش ، قهوه و یا چای را به آن اضافه کنید و پس از قرار دادن آن روی لیوان نوشیدنی شما آماده می باشد و پس از عبور از فیلتر داخل لیوان میریزد .

محصولی جادویی و شگفت انگیز

محصولی با برند برتر

قیمت فقط : ۴۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید ارزان چاى ساز جنوا,خرید ارزان  قهوه ساز جنوا,حراج چای ساز و قهوه ساز جنوا,سفارش اینترنتی قهوه ساز جنوا,چای ساز جنوا ارزان,چای ساز و قهوه ساز فیلتردار,جدیدترین چای ساز و قهوه ساز جنوا,خرید اینترنتی چاى ساز جنوا,خرید اینترنتی چاى ساز Genova,چاى ساز و قهوه ساز جنوا Genova,قهوه جوش فیلتردار جنوا,چاى ساز اتومات جنوا,قهوه ساز اتوماتیک جنوا,

محصولات پیشنهادی :


br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br