فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ارزان سطل زباله سینک آشپزخانه استوانه ای

خرید اینترنتی سطل زباله سینک آشپزخانه

سطل زباله کابینتی استوانه ای

خرید ارزان سطل زباله سینک آشپزخانه استوانه ای

خرید پستی سطل زباله سینک ظرفشویی !!! برای اینکه هنگام آشپزی و تهیه غذا سطل زباله کنار دستتان باشد تا کار شما راحتتر شود همانطور که قبلاً هم در فروشگاه عرضه کردیم پیشنهاد ما استفاده از سطل زباله سینک ظرفشویی است که قبلا مدل مستطیلی را معرفی کردیم و امروز مدل استوانه ای آن را به شما پیشنهاد می کنیم . سطل زباله سینک استوانه ای براحتی بر روی لبه کابینت قرار گرفته تا نزدیکترین جا برای استفاده شما باشد . شما دوستان عزیز می توانید جدیدترین سطل زباله سینک آشپزخانه را از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید.

سفارش اینترنتی سطل زباله سینک ظرفشویی

طراحی جالب و شیک

بسیار سبک و راحت و قابل نصب بروی کابینت و یا هرجای منزل

قیمت فقط : ۱۲,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

سطل زباله کابینتی استوانه ای

حراج سطل زباله سینکی استوانه ای

شما می توانید براحتی سطل زباله سینک استوانه ای را بر روی لبه کابینت قرار داده تا نزدیک دست شما باشد و هنگام آشپزی براحتی زباله ها را داخل آن بریزید .

قیمت فقط : ۱۲,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید اینترنتی سطل زباله,خرید پستی سطل زباله,سطل زباله سینک,سطل زباله سینک ظرفشویی,سطل زباله آشپزخانه,فروش ارزان سطل زباله,سفارش اینترنتی سطل زباله,سطل زباله سینک ظرفشویی,حراج سطل زباله سینک ظرفشویی,سطل زباله سینک استوانه ای,جدیدترین سطل زباله سینک آشپزخانه,سطل زباله سینکی آشپزخانه,سطل زباله کابینتی استوانه ای,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br