فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ارزان دستگاه کباب ساز خانگی آسان گیر تک

خرید اینترنتی دستگاه کباب ساز خانگی پردیس

دستگاه درست کردن کباب کوبیده

دستگاه کباب ساز خانگی

خرید پستی دستگاه کباب ساز خانگی !!! خیلی از ما اعتماد به کباب های بیرون نداریم و دوست داریم کباب کوبیده را به دلخواه خودمون و در منزل و گردش درست کنیم ولی اکثراً نمی تونیم کباب کوبیده را سیخ کنیم و با اینکار مشکل داریم . پیشنهاد ویژه ما خرید دستگاه کباب ساز خانگی آسان گیر تکی است که بوسیله این کباب ساز براحتی در منزل گوشت را داخل محفظه کباب ساز ریخته و سیخ کباب را در جای مخصوص بگذارید و دستگیره دستگاه را بچرخانید. با چرخاندن دستگیره ، سیخ کباب از دستگاه بیرون آمده و مواد بر روی سیخ بصورت یکنواخت چسبانده شده اند سیخ کباب کوبیده شما آمادست ، به همین راحتی شما می تونید با سرعت بالایی کباب کوبیده آماده کنید . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین دستگاه کباب ساز تک را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی دستگاه کباب ساز خانگی تک

دستگاه کباب ساز خانگی ارزان

ویژگیهای دستگاه کباب ساز خانگی آسان گیر تک :

دارای محفظه ای جهت قرار دادن گوشت و دسته ای دارای لولا

کارکرد بسیار راحت جهت درست کردن کباب

کافی است یکبار این دستگاه کباب زن را تجربه نمایید تا همیشه برای پخت کباب از دستگاه کباب ساز خانگی آسان گیر تک استفاده نمایید

دارای ۶ عدد سیخ کباب کوبیده رایگان

قیمت فقط : ۱۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کباب ساز خانگی آسان گیر

نحوه مونتاژ دستگاه کباب زن

کباب ساز خانگی آسان گیر تک

بدنه پاييني يا موتورمكانيكي دستگاه اولين قطعه در مونتاژ است

دستگاه کباب زن

بدنه مياني به صورتي كه قسمت نيم دايره اي آن به سمت پايين و قسمت مستطيلي آن به سمت اول دستگاه بر روي بدنه اصلي نصب مي شود. بدنه مياني محل قرار گرفتن قطعه حلزوني يا ماردون وقالب كباب مي باشد.

کباب ساز خانگی پردیس

در مرحله سوم مونتاژ، قطعه حلزوني يا ماردون به همراه چرخ دنده در شيار قرار دهيد. همچنين قالب حجم گيري كباب كه در سايز ١٠٠ گرمي مي باشد در زوارهايي كه در انتهاي بدنه مياني مشخص شده قرار بدهيد.

دستگاه درست کردن کباب کوبیده

بدنه بالايي را كه به همراه مخزن مي باشد بر روي بدنه مياني قرار دهيد. دقت كنيد زماني كه بدنه بالايي را قرار مي دهيد قالب حجم كباب و چرخ دنده به درستي در جاي خود قرار گرفته باشد.

جدیدترین دستگاه کباب ساز تک

قفل هاي دستگاه رو ببنديد

دستگاه کباب زن خانگی

ريل را درون تونل ريل قرار دهيد.

دستگاه کباب کوبیده خانگی

در اين مرحله دسته چرخاننده را به انتهاي ميله قطعه حلزوني يا ماردون كه از دستگاه بيرون زده را نصب كنيد.

خرید پستی دستگاه کباب ساز

حراج دستگاه کباب زن خانگی آسان گیر

روش آماده سازی و عمل آوری کباب ساز :

۱- دقت کنید که برای به سیخ کشیدن کباب باید از سیخ هایی استفاده کنید که به اندازه کافی پهن باشند. استفاده از سیخ های باریک جوابگوی کار شما نیست.

۲- قبل از شروع کار و به سیخ کشیدن کباب چند کار دیگر نیز باید انجام شود. اول از یک کاسه کوچک آب داغ کنار خودتان قرار دهید.سپس دست خود را در کاسه خیس کنید و یک مشت از مایه را برداشته و به شکل دوک در بیاورید و بعد از این کار سیخ را روی دوک بگذارید و سعی کنید سیخ را با مایه پوشش دهید. در آخر دوباره باید دست خود را در کاسه آب داغ خیس کنید و روی سیخ قرار دهید طوری که جای انگشتان شما روی سیخ باقی بماند. سپس ابتدا و انتهای سیخ که کباب به آن چسبیده است را مرتب کنید و سیخ را برای کباب کردن کنار بگذارید. البته دستگاه کباب ساز خانگی آسان گیر تک این مرحله را برای شما آسان کرده و شما میتوانید این مرحله را با کباب زن پردیس انجام دهید.

نکته:اگر فکر می کنید با رعایت کردن این نکات باز هم ممکن است کباب شما از سیخ جدا شود می توانید یکی دو تخم مرغ جهت اطمینان به مایه کباب اضافه کنید و یا بسته به میزان گوشت مقدار کمی جوش شیرین به گوشت بزنید و یا یک نصف سینه گوشت مرغ با گوشت گوسفندی مخلوط و چرخ کنید.

قیمت فقط : ۱۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید ارزان دستگاه کباب ساز,خرید ارزان کباب ساز خانگی,دستگاه کباب ساز آسان گیر تک,دستگاه کباب زن خانگی,دستگاه کباب کوبیده زن,دستگاه کباب کوبیده ساز,حراج دستگاه کباب زن خانگی,دستگاه کباب ساز خانگی ارزان,سفارش اینترنتی دستگاه کباب ساز,خرید پستی دستگاه کباب ساز,خرید اینترنتی دستگاه کباب ساز,دستگاه درست کردن کباب کوبیده,دستگاه کباب ساز پردیس,دستگاه کباب کوبیده خانگی,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br