فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ارزان دستبند مغناطیسی پاوربالانس 2عدد

خرید اینترنتی دستبند مغناطیسی پاوربالانس ۲عددی

دستبند مغناطیسی انرژی زا پاوربالانس

دستبند مغناطیسی پاوربالانس

خرید پستی دستبند مغناطیسی تمرکز !!! امروز یکی از پرفروشترین محصولات دنیا را به شما عرضه می کنیم . دستبند مغناطیسی پاوربالانس شامل دو هولوگرام است که با ساتع کردن فرکانسی خاص ، هاله انرژی شما را تا حد ایده آل تقویت کرده و تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمرکز و یادگیری شما را افزایش میدهد . دستبند پاوربالانس با ظاهری شیک و زیبا مورد استفاده افراد معروفی در ایران و خارج می باشد . شما دوستان عزیز می توانید دستبند مغناطیسی پاوربالانس اصل را به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

حراج دستبند مغناطیسی پاوربالانس ۲عددی

دستبند مغناطیسی پاوربالانس ارزان

کاهش استرس ،افزایش یادگیری،قدرت ،تمرکز

کاهش امواج مضر موبایل و دستگاهای الکتریکی

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستبند مغناطیسی انرژی زا پاوربالانس

دستبند مغناطیسی پاوربالانس اصل

فروش ویژه دستبند مغناطیسی پاوربالانس

پاور بالانس شامل دو هولوگرام است که با ساتع کردن فرکانسی خاص هاله انرژی شما را تا حد ایده آل شما تقویت کرده ، تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمرکز ، یادگیری شما را افزایش داده و از استرس و تنش شما میکاهد ( البته شما را به حد ایدآل خود میرساند نه فراتر ) و همچنین با دور کردن نسبی فرکانس های منفی مانند موبایل ، ماهواره و مایکرو ویو باعث میشود شما از زمین و طبیعت بیشتر انرژی بگیرید . کارکرد این هولوگرام مشابه سنگهای کریستال یا دستبندهای مسی است با این تفاوت که ماندگار است و تمام نمیشود، با استفاده کردن از پاور بالانس به طور قابل ملاحظه ای قدرت و تعادل شما بالا میرود که کاملا قابل لمس است علاوه بر آن به کمک دستگاه های موجود در بیمارستان میلاد میتوانید بزرگ شدن هاله انرژی خود را به هنگام استفاده از آن مشاهده کنید ، بسیاری از ورزشکاران دنیا از جمله کریستین رنالدو،علی دایی،لیونل مسی و… و صدها بازیگر زن و مرد ایرانی و بازیگران مطرح هالیوودی از این هولوگرام استفاده میکنند .

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

دستبند پاوربالانس

دستبند افزایش قدرت و انرژی

خرید آنلاین دستبند مغناطیسی پاوربالانس

دستبند پاوربالانس باعث افزایش : توان ، طاقت ، تعادل ، تمرکز ، انعطاف ، هماهنگی ، استقامت ، دامنه حرکت و قدرت متمرکز شده و همچنین باعث کاهش : درد ، جراحت ، استرس ، خستگی ، زمان بازیابی ، ناتوانی حرکتی و خطرات امواج الکترونیک می شود .

قیمت فقط : ۱۰,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید ارزان دستبند مغناطیسی پاوربالانس,دستبند مغناطیسی پاوربالانس ۲عدد,دستبند مغناطیسی پاوربالانس,دستبند مغناطیسی Power balanc,حراج دستبند مغناطیسی پاوربالانس,دستبند مغناطیسی پاوربالانس ارزان,دستبند مغناطیسی پاوربالانس اصل,دستبند مغناطیسی انرژی زا پاوربالانس,دستبند افزایش قدرت و انرژی,دستبند تمرکز حواس پاوربالانس,خرید اینترنتی دستبند پاوربالانس,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br