فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ارزان جدیدترین دستگاه پرزگیر لباس

خرید اینترنتی دستگاه پرزگیر لباس

پرزگیر لباس Rundepuai

پرزگیر لباس Rundepuai

خرید پستی دستگاه پرزگیر لباس !!! آیا شما هم از پرز و کرک روی لباس هایتان خسته شده اید ؟!!! با پرزگیر لباس Rundepuai براحتی در منزل و یا حتی در گردش و سفر می توانید پرز ، کرک ، گرد و خاک و حتی شوره سر را از لباستون پاک کنید، فقط کافیه لباستون رو صاف کنید و دستگاه پرزگیر رو روی اون بکشید و در آخر هم مخزن دستگاهتون رو خالی کنید و یا با آب بشورید . دستگاه پرزگیر لباس وسیله ایست کاربردی که با باتری کار می کند و بسیار پر قدرت است . شما دوستان نازنین می توانید جدیدترین دستگاه پرزگیر لباس را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

سفارش اینترنتی دستگاه پرزگیر لباس

پرزگیر لباس ارزان

بسیار کاربردی و بی خطر

براحتی پرزهای رو لباس را بوسیله دستگاه پرزگیر از بین ببرید وتا ظاهری تمیز و نو پیدا کند

قیمت فقط : ۱۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

خرید ارزان جدیدترین دستگاه پرزگیر لباس

فروش پستی دستگاه پرزگیر لباس

کارکرد با باتری

با پرزگیر لباس جدید لباس های خود را نو و تمیز جلوه دهید

قیمت فقط : ۱۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید ارزان دستگاه پرزگیر لباس,جدیدترین دستگاه پرزگیر لباس,خرید اینترنتی پرزگیر لباس,پرزگیر لباس Rundepuai,خرید پستی پرزگیر لباس,سفارش اینترنتی پرزگیر لباس,پرزگیر لباس ارزان,پرزگیر لباس جدید,دستگاه پرزگیر لباس,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br