فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت

خرید ارزان بشکه آبمیوه مخصوص جشن ها

خرید اینترنتی بشکه آبمیوه مخصوص جشن ها

مخزن آبمیوه شیردار شیشه ای

بشکه آبمیوه مخصوص جشن ها

خرید پستی بشکه آبمیوه شیشه ای تولد !!! امروز یک محصول ویژه برای جشن ها و مهمانی های شما داریم . بشکه مخصوص آبمیوه و دیگر نوشیدنی ها از جنس شیشه ای درجه یک و دارای شیر مخصوص تخلیه مایع بوده که مناسب برای مهمانی ها ، جشن تولد و . . . می باشد . شما عزیزان می توانید جدیدترین بشکه آبمیوه شیشه ای را برای اولین بار در ایران و به صورت کاملاً تضمینی از فروشگاه اینترنتی آیریک مارکت خریداری نموده و مبلغ آن را پس از تحویل کالا به مامور پست بپردازید .

حراج بشکه آبمیوه شیشه ای شیردار

بشکه آبمیوه ارزان

ظرفیت ۱.۵ لیتر

مناسب مراسم تولد و جشن ها

قیمت فقط : ۷۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

مخزن آبمیوه شیردار شیشه ای

بشکه آبمیوه شیشه ای تولد

خرید آنلاین بشکه آبمیوه شیشه ای

جنش شیشه ای با کیفیت بالا

طراحی جالب شبیه بشکه

دارای شیر تخلیه جنس استیل

قیمت فقط : ۷۵,۰۰۰ تومان !! ( با تخفیف ویژه مخصوص آیریک مارکت )

ابتدا کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید

8888

کلمات کلیدی:خرید ارزان بشکه آبمیوه,بشکه آبمیوه مخصوص جشن ها,مخزن آبمیوه شیردار شیشه ای,خرید آنلاین بشکه آبمیوه,حراج بشکه آبمیوه شیشه ای,بشکه آبمیوه شیشه ای شیردار,بشکه آبمیوه ارزان,خرید اینترنتی بشکه آبمیوه,جدیدترین بشکه آبمیوه شیشه ای,بشکه مخصوص آبمیوه,بشکه آبمیوه شیشه ای تولد,

محصولات پیشنهادی :

br

مشتریان گرامی توجه داشته باشید...

در فروشگاه آیریک مارکت با کیفیت ترین کالاها با کمترین سود و بر اساس قیمت روز بازار ارائه میگردد توجه داشته باشید,ممکن است برخی فروشگاه ها به خاطر سود بیشتر قیمت بالاتری در نظر بگیرند و یا برخی فروشگاه های غیرفعال اینترنتی,به علت عدم فعالیت و عدم موجودی کالا , قیمت هایی زیر قیمت بازار در سایت ثبت کرده باشند. و در واقع امکان ارسال سفارش شما را نداشته باشند. در آیریک مارکت فقط محصولاتی که با کیفیت و موجود هستند در فروشگاه قرار دارد.

br